Tegu on lasteriiete brändiga, mis on valminud äärmiselt suure pühendumuse ja kirega. Looming ja idee sai alguse kolme õe suurepärasest ideest, mille eesmärk oli tuua turule juurde veel rohkem värvilisi, isikupäraseid ja kvaliteetseid lasteriideid. Riiete disainid on selle brändi puhul lihtsad kuid selged ja väikeste huvitavate detailidega. Gugguu on ökoloogiliselt ja eetiliselt toodetud lasteriiete bränd.

Gugguu on valminud äärmiselt suure pühendumuse ja kirega. Looming ja idee sai alguse kolme õe suurepärasest ideest, mille eesmärk oli tuua turule juurde veel rohkem värvilisi, isikupäraseid ja kvaliteetseid lasteriideid. Riiete disainid on selle brändi puhul lihtsad kuid selged ja väikeste huvitavate detailidega. Gugguu on ökoloogiliselt ja eetiliselt toodetud Soome lasteriiete bränd.

Cóndor-CND on lasteriiete kaubamärk, mis on disainitud ja toodetud Barcelonas. Bränd on tuntud oma kvaliteedi ja aastatepikkuse kogemuse põhjal. Cóndor-CND on tunnustatud kui ehtsat, vastutustundlikku ja usaldusväärset brändi, mis on laste heaolule ja mugavusele mõeldes loodud. Mugavad kollektsioonid, mis on valmistatud sisuliselt looduslikest materjalidest. Stiil on elegantne ja kaasaegne.

Elefunt on ettevõte, mis asutati 2016 aastal. Elefundi peamiseks lipulaevaks on fantastilised ja kohevad tüllid ning volangid. See bränd pakub lisaks veel väga suures erinevas valikus bodysid, pluuse ja juukseaksessuaare. Toodeid õmmeldakse Poolas, väikeses Masuuria stuudios. Elefundi valmistatud riided omavad OEKO-TEX standard 100 sertifikaati, mis tähendab, et materjalid, millest riideid valmistatakse ei sisalda kahjulikke aineid ja kemikaale, mis võivad avaldada negatiivset mõju tervisele. Elefundi motoks on täita oma klientide soove ja unistusi, et neid saadaks alati naeratus näol. See on nende liikumapanev jõud ja inspiratsioon.

Diamondkids.ee on Elefunt brändi ametlik maaletooja ja esindaja Eestis.

 

TAGASI ÜLES